PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-06-13
Drzwi Ferro i Solano – nowości w ofercie Classen
Producent w tym sezonie proponuje dwie nowe kolekcje drzwi - Ferro i Solano - które wyróżnia solidna konstrukcja i nowoczesny design.

CLASSEN-POL S.A.
Zwonowice, ul. Wyzwolenia 13
44-292 Rybnik

tel. 32 429 20 00
fax 32 429 22 00
biuro@classen.com.pl
www.classen.com.pl

» więcej o firmie

Skrzydła lakierowane czy pokryte laminatem? Fani obu rozwiązań znajdą produkty odpowiadające ich oczekiwaniom w szerokim asortymencie marki Classen. Producent w tym sezonie proponuje dwie nowe kolekcje drzwi - Ferro i Solano - które wyróżnia solidna konstrukcja i nowoczesny design.

- W Classen uważnie śledzimy trendy i poznajemy preferencje klientów, ponieważ dzięki temu możemy skutecznie rozwijać naszą ofertę i sprawiać, że z każdym rokiem staje się coraz bardziej atrakcyjna. Tym razem, oprócz wprowadzenia w wybranych kolekcjach dodatkowych modeli, zaprojektowaliśmy dwie zupełnie nowe linie. Zdecydowanie różne, jeśli chodzi o wzornictwo, ale łączy je wytrzymałość, dzięki której mogą przez lata dobrze służyć domownikom - mówi Jarosław Dymek, product manager ds. stolarki drzwiowej, Classen.

Drzwi Ferro to połączenie klasyki z nowoczesnym twistem. Są dostępne w czterech wariantach. Model 1 to skrzydło pełne, natomiast modele 2 i 4 posiadają  szyby z bezpiecznego, hartowanego szkła mlecznego. Model 3 wyróżnia z kolei zastosowanie w nim jednostronnego lustra (wewnętrzne lub zewnętrzne do wyboru). To oryginalne rozwiązanie, które fantastycznie sprawdzi się w niewielkich wnętrzach, optycznie je powiększając. Domownicy z pewnością docenią jego walory użytkowe - decydując się na montaż tego rodzaju skrzydeł w pobliżu korytarza czy holu wejściowego, mogą zrezygnować z dodatkowego lustra na ścianie lub w szafie.

Ramiak z drewna iglastego i wypełnienie płytą wiórową zapewniają trwałość i stabilność. Skrzydła Ferro nadają się do wykorzystania w każdym pomieszczeniu. Z myślą o łazienkach producent proponuje drzwi z podcięciem wentylacyjnym (za dopłatą). Nabywcy mogą wybierać spośród dwóch typów wykończeń: Iridium oraz CPL. Oba te laminaty charakteryzuje wysoka odporność na zarysowania i ścieranie, środki chemiczne i promieniowanie UV. Paleta kolorystyczna kolekcji Ferro obejmuje siedem drewnopodobnych dekorów, które pozwalają na idealne dopasowanie drzwi do różnych aranżacji.

- Ferro to kolekcja, która przypadnie do gustu osobom poszukującym produktów ponadczasowych. Takich, które niezależnie od panujących trendów, prezentują się elegancko i atrakcyjnie. Na pewno dobrze wpiszą się w naturalne aranżacje - dodaje Jarosław Dymek.

Skrzydła lakierowane Solano cechuje prosta forma i nowoczesny design. W roli ozdoby pojawiają się przeszklenia ze szkła mlecznego, hartowanego. Szyby rozciągają się na całej powierzchni drzwi. Różnią się szerokością i umiejscowieniem, w zależności od modelu. Dzięki nim konstrukcja wizualnie nabiera lekkości. Ramiak z drewna iglastego został wypełniony płytą wiórowo-otworową. Wykończone białym lakierem UV  powoduje, że skrzydło jest idealnie gładkie, a krawędzie - bez widocznych łączeń.


Drzwi Solano to propozycja dla perfekcjonistów, którzy zwracają uwagę na detale. Dzięki nim aranżacja stanie się pełna wdzięku i elegancji. Modele z dyskretnymi przeszkleniami zapewnią kameralność, a te z bardziej obszernymi szybami optycznie rozjaśnią wnętrze. Klienci mają aż pięć różnych wariantów do wyboru.

Cena drzwi Ferro: od 689 zł brutto

Cena drzwi Solano: od 1009 zł brutto

źródło: Classen