PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
ADECO POLSKA Sp. z o.o.
ul. Dębowa 1
63-500 Ostrzeszów
woj. wielkopolskie, powiat ostrzeszowski

tel. 62 730 95 10
fax 62 730 95 11
info@adeco.plwww.adeco.pl


Aktualności:
Artykuły:
Informacje o firmie

Adeco Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na wymagającym i konkurencyjnym rynku stolarki drzwiowej. Naszym podstawowym produktem są wypełnienia drzwiowe wykonywane w technologii PVC i aluminium. Początki naszej działalności to 1994 rok. Byliśmy wówczas pionierami w zakresie popularyzacji drzwi wykonywanych w technologii PVC. Wprowadzając produkt na rynek polski nie obawialiśmy się problemów jakościowych - wsparcie technologiczne pochodziło od firmy Adeco Niemcy. W naszym dorobku posiadamy ponad 500 wzorów drzwi.


Obecnie współpracujemy z ok. 450 polskimi producentami stolarki okiennej i drzwiowej, w tym również z klientami Roplasto, Veka, Kömmerling, Thyssen, Rehau, Schüco, Yawal, Aluplast, Gelan, KBE, DECEUNINCK, Trocal, Knipping i wielu innymi. Oferowane przez nas wyroby z powodzeniem mogą być zastosowane do wszystkich rodzajów profili drzwiowych PVC i aluminium. W naszych działaniach kierujemy się dewizą: klient musi być zadowolony. Dlatego jako jedyni w Polsce kładziemy szczególny nacisk na wspomaganie naszych partnerów handlowych w kontaktach z klientem ostatecznym i wspólnie z nimi kreujemy zadowolonego klienta. Również jako jedyni, gwarantujemy Państwu serwis na terenie całej Polski. W tym celu zbudowaliśmy siatkę przedstawicieli handlowych opiekujących się naszymi klientami. Do ich zadań należy między innymi prowadzenie szkoleń oraz dostarczanie materiałów reklamowych wspomagających sprzedaż. Patrząc z perspektywy kilkunastoletniego doświadczenia w sprzedaży drzwi Adeco, możemy śmiało stwierdzić, że przedstawiciele Adeco stają się nieformalnymi pracownikami naszych partnerów. Często zdarza się tak, że to oni bezpośrednio doradzają w wyborze ostatecznemu nabywcy.

Naszą misją jest: tworzenie niepowtarzalnego i harmonijnego obrazu wejścia do domu - wejścia jakie tylko jesteś w stanie sobie wymarzyć. Aby to osiągnąć Adeco działa bardzo elastycznie i dostosowuje się do potrzeb klienta. Tak naprawdę to klient w momencie zamówienia tworzy nasz produkt, my jesteśmy jedynie narzędziem, które realizuje Jego twórczą wyobraźnię. Dzięki możliwości czynnego uczestnictwa w tworzeniu wyrobu poprzez określanie kolorystyki, rodzajów ramek, rodzajów szkła itd. w efekcie końcowym otrzymujecie Państwo niepowtarzalne drzwi - drzwi skrojone na miarę. Wybierając Adeco nie musisz się obawiać konieczności zawierania kompromisów. Daj upust swej wyobraźni - Adeco dostarczy Ci drzwi o jakich marzysz, drzwi, które dodadzą uroku Twojemu domowi.

(22011)