PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-11-16
Nowy Dyrektor Zarządzający PORTA DRZWI
W ramach realizowanej strategii rozwoju od 1 grudnia br. rolę Dyrektora Zarządzającego i Wiceprezesa Grupy PORTA DRZWI obejmuje Grzegorz Białczak.

PORTA KMI POLAND Sp. z o.o.
ul. Szkolna 26
84-239 Bolszewo

tel. 58 677 81 00
fax 58 677 81 99
info@porta.com.pl
www.porta.com.pl

» więcej o firmie

W PORTA DRZWI nastąpiły zmiany w strukturze organizacyjnej. W ramach realizowanej strategii rozwoju od 1 grudnia br. rolę Dyrektora Zarządzającego i Wiceprezesa Grupy PORTA DRZWI obejmuje Grzegorz Białczak.

Grzegorz jest godnym zaufania managerem na piastowanie tego stanowiska. Jestem głęboko przekonany, że mając zdecydowane oparcie w doświadczonej i zgranej kadrze zarządzającej, będzie z powodzeniem realizował ambitną strategię firmy tak skutecznie, jak miało to miejsce do tej pory. - Jacek Sarnowski - Prezes Zarządu PORTA KMI POLAND

Dzięki działaniom podjętym rok temu przez zespół zarządzający firmą PORTA KMI POLAND, z podwójną siłą i determinacją realizujemy przyjętą strategię rozwoju. PORTA DRZWI jest marką, którą buduje silny, kreatywny zespół, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam być pewnymi, że te zmiany są gwarancją realizacji ambitnych celów na kolejne lata.

źródło: Porta