PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-04-09
CAL otwiera sezon na drzwi zewnętrzne i prezentuje filozofię marki
We wtorek CAL prawdziwe drzwi opublikował nowe katalogi drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. To łącznie aż 18 kolekcji drzwi.

CAL Zakład Stolarki Budowlanej
ul. Piaskowa 5
16-400 Suwałki

tel. 87 563 11 01
fax 87 565 12 68
biuro@drzwi-cal.pl
www.drzwi-cal.pl

» więcej o firmie

Czym marka CAL prawdziwe drzwi zaskoczy Klientów?

We wtorek CAL prawdziwe drzwi opublikował nowe katalogi drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. To łącznie aż 18 kolekcji drzwi. Osiem prezentujących kluczową kompetencję CAL, czyli drzwi zewnętrzne wejściowe do domów czy kamienic i 10 kolekcji drzwi do wnętrza domu Klientów. Liczba wzorów podstawowych przyprawia o zawrót głowy: to ponad 220 modeli tylko na stronie internetowej. Poza tym w katalogu znajdują się dostępne konfiguracje drzwi z naświetlami bocznymi i górnymi. To dobra inspiracja do tworzenia indywidualnych portali drzwiowych.

Drzwi w lepszych standardach

Wzory drzwi zewnętrznych są dostępne w aż pięciu standardach: Arctic i CPH Component (rekomendowane do domów pasywnych), Presenta (drzwi zlicowane z płaszczyzną skrzydła, w których zawiasy są ukryte), Termo (standard będący jednym z najczęstszych wyborów, o parametrach budownictwa energooszczędnego) oraz Komfort, czyli drzwi w konstrukcji tradycyjnej tzw. ramowo-płycinowe - klasyczne w formie, spełniające najnowsze normy budownictwa.

- W katalogu drzwi zewnętrznych znalazł się unikalny, opracowany z architektami, miniprzewodnik po stylach budowlanych, ze wskazówkami jakie drzwi wybrać. Opisaliśmy też szczegółowo dopłaty do akcesoriów, aby zaskakiwać Klienta tylko pozytywnie - tłumaczy Czesław Suski, Dyrektor ds. Sprzedaży. - Poza tym powstała specjalna zakładka z dopłatami, która jest dostępna z poziomu każdej strony katalogu, co owocuje jeszcze lepszym doświadczeniem Klienta w obcowaniu z naszą marką - dodaje Czesław Suski.

Nic nie musisz, wszystko możesz!

- Każde drzwi są inne, nie tylko dlatego że struktura drzwi wykończonych w kolorach transparentnych jest różna, ale także dzięki dostępnej konfiguracji. Klient może wybrać materiał: sosnę, dąb lub modrzew. Decyduje o szkleniu, o akcesoriach, o opcjonalnej biometrycznej kontroli dostępu oraz o gabarycie drzwi. Nic nie musi, ale wszystko może. Nie musi skupiać się na technikaliach bo bogate wyposażenie drzwi jest w cenie, wszystko co trzeba do ciepła i bezpieczeństwa jest w standardzie. Klient może zająć się dizajnem i dostosowaniem drzwi do swoich potrzeb. - tłumaczy Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL prawdziwe drzwi.

To podkreśla filozofię marki. CAL kieruje komunikację do klientów świadomych swoich potrzeb, a jednocześnie nie zmusza do "doktoryzowania się" w temacie drzwi. Zaawansowanie technologiczne i bogate wyposażenie w standardzie dotyczą każdego produktu. Hasło „Nic nie musisz, wszystko możesz!" podkreśla dwojaką naturę oferty. Z jednej strony swobodę wyboru, a z drugiej wezwanie do działania. Z racji kobiecego przywództwa marki rozumiemy jak ważne jest, aby kobiety potrafiły zawalczyć o siebie nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Jeśli tylko chcą. 

Historia pewnej Klientki

- Pewna Klientka napisała do nas: „Drzwi bomba! Ale przekonaj męża do takiego koloru" - opowiada Sylwia Ciszewska. Odpowiedzieliśmy: „A może dwukolor? Kolor męża po stronie zewnętrznej, a pudrowany róż po stronie wewnętrznej" - nasze rozwiązania pozwalają dostosować się do potrzeb wszystkich mieszkańców domu - wyjaśnia Sylwia Ciszewska.

Jakość marki potwierdza sama Dyrektor Zarządzająca, która już z poziomu okładki wydanego katalogu mówi, że wybrała prawdziwe drzwi: - zrobiła to dla siebie i dla rodziny. Osobiście też występuje w spocie marki. - Te pozytywne skojarzenia budują świat wartości CAL - dodaje Paweł Krzemiński, Manager ds. Marketingu zajmujący się komunikacją prawdziwych drzwi i autor sloganu.

źródło: CAL