PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-06-19
Wkładka BKS Belvius – nowość w portfolio G-U Polska
W ofercie G-U Polska pojawił się nowy system wkładek z kolekcji BKS: Belvius - połączenie technologii i designu gwarantujące jeszcze ...

G-U POLSKA Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 26
60-449 Poznań

tel. 61 650 40 00
fax 61 650 40 01
okucia@gupolska.pl
www.g-u.com/pl/PL

» więcej o firmie

W ofercie G-U Polska pojawił się nowy system wkładek z kolekcji BKS: Belvius - połączenie technologii i designu gwarantujące jeszcze większe bezpieczeństwo i ochronę przed włamaniem.

Marka BKS jest synonimem rozwiązań zapewniających maksymalne bezpieczeństwo w zakresie dopasowanym do konkretnych wymagań użytkowników. W kolekcji wkładek z symbolem BKS znajdują się propozycje o różnym stopniu zabezpieczeń przed manipulacją z zewnątrz, gwarantujące optymalną ochronę antywłamaniową i dostosowane do szerokiego zakresu zastosowań. Wszystkie systemy wkładek BKS charakteryzują się unikatową konstrukcją opartą na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych i zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo użytkowników. Są częścią systemu grupy G-U, a to oznacza, że są kompatybilne ze wszystkimi rozwiązaniami oferowanymi przez tę markę.


Nowa wkładka Belvius (oznaczona na kluczu kolorem fioletowym) jest niezwykle trwała, wygodna w obsłudze i intuicyjna - dzięki technologii odwracalnego klucza.

- BKS Belvius to wkładka do zadań specjalnych: system odwracalnego klucza gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i większą elastyczność. Co ważne, nowa wkładka posiada dwie opcje ochrony przed kopiowaniem: ukrytą (VLK) oraz ruchomą (BWK), co stawia ją na drugim miejscu w rankingu wkładek BKS o najwyższej ochronie, zaraz za sztandarową wkładką BKS Janus - wyjaśnia Szymon Krauze, marketing manager G-U Polska.

Ukryta ochrona przed kopiowaniem (VLK)

Wyfrezowany podwójny rowek tworzy bezpieczną podstawę klucza z ukrytym zabezpieczeniem przed kopiowaniem (VLK). Podczas wsuwania klucza do wkładki Belvius za pomocą wewnętrznego sztyftu sprawdzana jest głębokość podwójnego rowka. Klucz można obrócić jedynie wtedy, gdy wszystkie elementy do siebie pasują. Jeśli jest inaczej, cylinder wkładki pozostanie w pozycji zablokowanej.

Ruchoma ochrona przed kopiowaniem (BWK)

Najważniejszym elementem zabezpieczenia przed kopiowaniem we wkładce Belvius jest ruchomy sztyft wewnętrzny. Gdy klucz jest wkładany do wkładki, wewnętrzny sztyft jest przesuwany, a ruch ten odblokowuje rdzeń wkładki. Zamknięcie następuje tylko wtedy, gdy użyty jest właściwy klucz, przypisany do danej wkładki.

Zalety systemu wkładek BKS Belvius:

  • cylinder sześciopinowy (już od długości 27/27),
  • ochrona przed manipulacją uderzeniową,
  • zabezpieczenie przed rozwierceniem (w standardzie),
  • zwiększona ochrona przed kopiowaniem dzięki opatentowanej serii profili,
  • ukryta lub ruchoma ochrona przed kopiowaniem,
  • certyfikaty DIN 18252 i EN 1303.