PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-05-12
Security Forum - maj 2023
11 maja w Centrum Konesera w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznej serii szkoleń Security Forum. Tym razem z zaproszenia organizatorów skorzystali eksperci bezpieczeństwa w administracji publicznej.

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.
ul. Przemysłowa 1
64-130 Rydzyna

tel. 65 525 57 00
fax 65 525 58 00
marketing@winkhaus.pl
www.winkhaus.pl

» więcej o firmie

11 maja w Centrum Konesera w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznej serii szkoleń Security Forum. Tym razem z zaproszenia organizatorów skorzystali eksperci bezpieczeństwa w administracji publicznej.

Konferencję szkoleniową prowadził Jacek Grzechowiak, Dyrektor Centrum Kompetencji, a towarzyszyli mu nasi specjaliści ds. zabezpieczeń Jarosław Pietrzak i Jacek Szczepaniak. To sprawdzony już w wielu spotkaniach i szkoleniach team fachowców.

Konferencja miała na celu uwrażliwienie na problemy bezpieczeństwa w obiektach publicznych będących w administracji miast. Analizowano wyzwania, z jakimi muszą zmierzyć się naczelnicy wydziałów zarządzania kryzysowego miast czy security managerowie instytucji publicznych, by zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i urzędom.

Uczestnicy tego strategicznego szkolenia po raz kolejny docenili formułę warsztatów. Najważniejszy atut to spotkanie wiedzy i praktyki. Kontakt fachowców z praktykami, osobami na co dzień odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, skutkuje zawsze pogłębieniem wiedzy, a między praktykami - cenną wymianą doświadczeń.

Wiedza prowadzącego, jego interesujące i zaskakujące często podejście do rozwiązywania problemów, intrygująca forma uświadamiania zagrożeń generują zawsze najwyższe noty oceny konferencji.

Obecność Winkhaus Polska na konferencji niezmiennie jest szansą na promocję nowoczesnych rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych blueSmart, których stosowanie staje się konieczne, a popularność stale rośnie.

Security Forum to cykl szkoleń dla przedstawicieli instytucji i firm, którzy w swoich organizacjach odpowiadają za security and safety, loss prevention, zarządzanie kryzysowe czy zarządzanie ryzykiem. Każde szkolenie przeznaczone jest dla wybranego sektora rynku. Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo branżowe a&s Polska.