PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2024-05-14
Drzwi w systemie PROCURAL PE96HI – nagrodzone w konkursie TOP BUILDER
Podczas uroczystej Gali w dniu 9 maja w siedzibie SARP w Warszawie kapituła konkursu uhonorowała najwyższej jakości produkty, nowości oraz ...

PROCURAL Sp. z o.o.
Cekanowo, ul. Płocka 22
09-472 Słupno

tel. 24 267 50 00
fax 24 267 50 01
procural@procural-group.com
www.procural-group.com/pl

» więcej o firmie

Podczas uroczystej Gali w dniu 9 maja w siedzibie SARP w Warszawie kapituła konkursu uhonorowała najwyższej jakości produkty, nowości oraz innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne i konstrukcyjne. Firma PROCURAL była partnerem tego wydarzenia. 


Wśród nagrodzonych produktów swoje zaszczytne miejsce znalazły drzwi typu pivotowego w systemie PROCURAL PE96HI typu PIVOT. To nowoczesny system zewnętrznych drzwi panelowych z płaszczem obustronnym, o nietypowym sposobie otwierania. Pionowa oś obrotu przesunięta jest w stosunku do krawędzi skrzydła co powoduje, że drzwi obracają się, a nie uchylają. Sposób działania tego mechanizmu, przeznaczonego do bardzo wysokich i ciężkich skrzydeł, robi bardzo efektowne wrażenie. 

W trakcie odbierania nagrody, kierownik działu wdrożeń projektów, Paweł Kapela powiedział m.in.: - „Podczas prac nad tym projektem duży nacisk postawiliśmy na rozwiązania dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom, proponując możliwie prostą obróbkę i montaż. Wybór systemu PE96 jako podstawy projektu, pozwolił uzyskać produkt o bardzo wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych przy równoczesnym zapewnieniu najwyższego komfortu cieplnego. Jestem przekonany, że stanie się on inspiracją wielu ciekawych realizacji."