PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-09-14
Drzwi orientalne
Najczęściej zachwyca nas to, czego nie znamy. Jednak od jakiegoś czasu moda na orient jest zauważalna i częściej gości w naszych wnętrzach.

AJS GRUPA
ul. Tunelowa 57
40-750 Katowice

tel. 32 609 90 80
fax 32 609 90 81
biuro@abloy.com.pl
www.abloy.com.pl

» więcej o firmie

Staliśmy się bardziej odważni na wpływy ze wschodu i coraz częściej eksperymentujemy. Inkrustacje, mozaiki są nieodłącznym elementem zdobienia w indyjskich domach. Zawsze wykonane ze smakiem i mistrzowską dokładnością, o tematyce roślinnej, zwierzęcej oraz geometrycznej i motywami z mitologii.

Jakość w projektowaniu

VARIOTEC prezentuje Państwu nową kolekcję drzwi orientalnych. Do jej stworzenia zostały wykorzystane tradycyjne i historyczne motywy orientalne, w kombinacji z nowoczesnymi materiałami. Unikalne forniry oraz gatunki drewna w połączeniu z aplikacjami ze stali nierdzewnej oddają niepowtarzalny charakter drzwi orientalnych. Na uwagę zasługuje nie tylko wyjątkowy styl i design drzwi, ale również ich funkcjonalność. Drzwi mogą występować zarówno w wersji antywłamaniowej, jak również przeciwpożarowej, dymoszczelnej czy dźwiękoszczelnej.

Drzwi VARIOTEC są zbadane i certyfikowane według europejskich norm EN. Mogą być stosowane w domach, mieszkaniach, willach, hotelach, ambasadach oraz europejskich i arabskich meczetach.

informacja na podstawie materiałów: VARIOTEC