PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-12-21
TORMAX na targach BAU, Monachium 2013
Na targach, TORMAX po raz pierwszy zaprezentuje automatyczne drzwi przesuwne, które zostały specjalnie zaprojektowane do użytku w pomieszczeniach domowych.

Automatyczne Drzwi Sp. z o.o.
ul. Warszawska 14
05-090 Dawidy

tel. 22 116 89 57
info@tormax.pl
www.tormax.pl

» więcej o firmie

Uczyńmy życie łatwiejszym

Hala B3, stoisko 309

Życie staje się coraz bardziej skomplikowane. Należy je więc ułatwić. TORMAX, szwajcarski producent automatycznych systemów drzwiowych, postanowił zmierzyć się z tym wyzwaniem. Na styczniowych targach BAU w Monachium zaprezentuje nowe produkty, mające na uwadze komfort wszystkich użytkowników.

Drzwi automatyczne stały się nieodzowną częścią naszego życia. Korzystamy z nich w szpitalach, hotelach czy centrach handlowych. „Każdy docenia wygodę drzwi automatycznych - wyjaśnia Katrin Hecke, Marketing Menager TORMAX - osoby starsze, pasażerowie linii lotniczych, goście hotelowi, czy klienci sklepów z ciężkimi zakupami. Czas zajrzeć do naszych domów i uczynić życie łatwiejszym!"

Na targach, TORMAX po raz pierwszy zaprezentuje automatyczne drzwi przesuwne, które zostały specjalnie zaprojektowane do użytku w pomieszczeniach domowych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że ten niezwykle wąski napęd - 55mm głęboki - przesuwa skrzydła bez użycia prowadzenia podłogowego, niejako w powietrzu. To rozwiązanie ułatwi swobodne poruszanie się po własnym domu, bez konieczności otwierania poszczególnych drzwi.

Na powierzchni 110 m² TORMAX zaprezentuje również inne rozwiązania, przeznaczone do wszystkich typów drzwi. W centralnej części stoiska znajdą się napędy generacji iMotion. Ze względu na modułową budowę, długą żywotność oraz niskie koszty utrzymania, zasługują na wyróżnienie podczas prezentacji.

Zainteresowanie wzbudzi zapewne napęd iMotion 1401, montowany bezpośrednio w podłodze. Niezwykła siła i elegancja tego napędu idealnie dopasowuje  się do najbardziej wyrafinowanej architektury.

źródło: Tormax