PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-09-05
Międzynarodowe Targi World Hotel 2011
W dniach 5-7 października w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi World Hotel 2011.

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

To już czwarta edycja prestiżowej imprezy dla branży hotelarskiej. INVADO, jeden z najbardziej dynamicznych producentów drzwi wewnętrznych, zaprezentuje się razem ze swoim partnerem biznesowym - firmą Class-Mebel

Podczas trzech dni w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska wystawcy przedstawią najnowszą ofertę usług, produktów i wyposażenia obiektów noclegowych. Wszyscy uczestnicy, wśród których znajdą się producenci, dystrybutorzy, a także architekci, będą mieli okazję uczestniczyć w przygotowanych przez ekspertów szkoleniach oraz konferencjach. INVADO podczas World Hotel zaprezentuje drzwi GUARDIA o podwyższonej izolacyjności akustycznej i wysokiej klasie odporności ogniowej, a także kolekcję nowatorskich, wysokich listew przypodłogowych PRESTIGE.

Takie wydarzenia to znakomita okazja do poznania aktualnych trendów i nawiązania nowych, długofalowych relacji biznesowych. Zwłaszcza, że w tym roku Targom World Hotel towarzyszyć będzie niezależna impreza, trzecia edycja Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów - Event 2011. - Liczymy na owocną wymianę doświadczeń. Na pewno zainspiruje nas ona w pracy nad naszą ofertą, którą stale uatrakcyjniamy - mówi Adam Hucz, odpowiedzialny za markę INVADO.Firma INVADO to jeden z najdynamiczniej rozwijających się producentów drzwi wewnętrznych w Polsce, autor własnej, opatentowanej technologii okleinowania, laureat prestiżowych nagród branżowych. Drzwi z oferty INVADO łączą cechy nowoczesnego i tradycyjnego designu z troską o środowisko.  Na co dzień firma angażuje się w budowanie relacji  z klientami i partnerami poprzez wykorzystanie mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Blip czy kanał YouTube.

źródło: Invado