PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-03-22
Nowość! Nowe kolory rysujące przestrzeń – drzwi L-PROJEKT
Odważna stylistyka drzwi z kolekcji L-PROJEKT stanowi zdecydowany akcent dekoracyjny, który dodatkowo podkreśli nowoczesny styl wnętrza.

POL-SKONE Sp. z o.o.
ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin

tel. 81 744 30 11
fax 81 744 24 89
poczta@pol-skone.pl
www.pol-skone.pl

» więcej o firmie

W aranżacjach, w których dominuje funkcjonalny minimalizm, a otwarta przestrzeń jest głównym bohaterem, innowacyjne laminowane drzwi wewnętrzne L-PROJEKT będą stanowiły intrygujące uzupełnienie całości. Imponująca odważnym wzornictwem i bogactwem modeli kolekcja firmy POL-SKONE, teraz wzbogacona została o 7 nowych laminatów.

Projektanci w swoich aranżacjach dążą do uzyskania przestrzennego efektu, podkreślonego estetycznym i funkcjonalnym designem. Trudno sobie dziś wyobrazić nowoczesne wnętrze bez dużych szklanych powierzchni, które zestawione z ozdobnymi elementami o wysokim połysku, mogą stworzyć wyrazistą kompozycję. Doskonałym dopełnieniem aranżacji, utrzymanych w nowoczesnej stylistyce, będą nowe wzory dekorów laminowanych drzwi z kolekcji L-PROJEKT marki POL-SKONE.


Matowo – błyszczący duet- drzwi L-PROJEKT
Fot. POL-SKONE

Potęga blasku

Paleta laminatów drzwi wewnętrznych L-PROJEKT została wzbogacona o 7 nowych wzorów wykończeń, od nowoczesnych o wysokim połysku, aż po inspirowane naturalnym pięknem drewna.  

Wśród nowych dekorów na szczególną uwagę zasługują 2 laminaty w kolorze białym i czarnym, wyróżniające się ciekawą matowo - błyszczącą fakturą. To propozycje doskonałe do ultranowoczesnych przestrzeni. Strukturalny wzór, naprzemiennie przenikających się połyskujących linii nadaje drzwiom trójwymiarowy efekt, tworząc przy tym grę światłocieni. Mieniąca się powierzchnia podkreśla ich designerski charakter. Drzwi z matowo - błyszczącym wzorem mogą stanowić ekstrawaganckie uzupełnienie modernistycznej stylizacji.

Ciekawą propozycją są również 3 laminaty o wysokim połysku, w kolorach: białym, czarnym i szarym. Jednolita, błyszcząca powierzchnia zestawiona z nowoczesnymi materiałami, takimi jak szkło czy szczotkowane aluminium sprawi, że stylizacja wnętrza nabierze świeżości, a jednocześnie uzyska oryginalny wyraz.

Uzupełnieniem kolorystycznej palety są klasyczne propozycje dekorów: jednolita biel  oraz laminat inspirowany naturalnym pięknem drewna.  Poszerzona oferta pozwala na nowo zdefiniować dotąd nieeksponowane powierzchnie drzwi wewnętrznych.

Detal ma znaczenie

Kolekcja drzwi wewnętrznych L-PROJEKT została wykonana z dbałością o precyzję szczegółu. Drzwi obłożone są dwiema gładkimi płytami HDF oraz twardą, odporną na zarysowania i promieniowanie UV laminowaną powierzchnią HPL. Drzwi w systemie bezprzylgowym tworzą jedną płaszczyznę ze ścianą, dając harmonijny efekt estetyczny. W kolekcji wyróżnić można 7 modeli skrzydeł drzwiowych. Wśród nich 1 pełny i 6 z geometrycznymi przeszkleniami z białego, matowego szkła. Efektowny detal stanowi ościeżnica w kolorze szarym lub w kolorze dębu naturalnego. Dbałość o szczegóły wykonania drzwi widać także w krawędziach skrzydła, które są zabezpieczone obrzeżem aluminiowym lub z okleiny dębowej. Odważna stylistyka drzwi z kolekcji L-PROJEKT stanowi zdecydowany akcent dekoracyjny, który dodatkowo podkreśli nowoczesny styl wnętrza.

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.
Orientacyjne ceny:
L-PROJEKT, cena za skrzydło od 900 zł + VAT

Zdjęcie główne:
Drzwi L-PROJEKT z matowo - błyszczącą strukturą w nowoczesnej stylizacji biura.
Fot. POL-SKONE
POL-SKONE
Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice.

POL-SKONE jest obecna na polskim rynku od 1990 roku. Obecnie dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały wielokrotnie docenione przez eksperckie gremia. Firma została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku.

Firma POL-SKONE opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Firma POL-SKONE jest również zdobywcą odznaczenia "Zielona Marka", będącego niezależnym certyfikatem wyróżniającym przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.

 źródło: Pol-Skone