PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-06-12
Prosty wybór – kolekcja SIMPLE marki POL-SKONE
Drzwi SIMPLE to jedno lub dwuskrzydłowe modele, wykonane w systemie przylgowym, z możliwością wyboru różnorodnych wersji przeszkleń.

POL-SKONE Sp. z o.o.
ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin

tel. 81 744 30 11
fax 81 744 24 89
poczta@pol-skone.pl
www.pol-skone.pl

» więcej o firmie

We wnętrzach, w których podejmowany jest swobodny dialog tradycji i nowoczesności, równoważnikiem jest prostota. Zachowanie harmonii pomiędzy designerskimi elementami dekoracyjnymi, a niezbędnymi przedmiotami użytkowymi jest coraz częściej celem naszych poszukiwań. Drzwi z kolekcji SIMPLE są wymarzonym dopełnieniem takich kreacji.

Chęć tworzenia wnętrz z charakterem, odzwierciedlających gusta domowników, skłania do przełamywania konwencji, promowania innowacyjnych rozwiązań i zaskakiwania designerskimi połączeniami. Tak urządzonym pomieszczeniom towarzyszą mocno zaakcentowane dodatki, do których najlepiej pasuje prosta stolarka otworowa. W kolekcji drzwi wewnętrznych SIMPLE firmy POL-SKONE można znaleźć rozwiązanie, pozwalające na zachowanie harmonii, nawet najodważniej urządzonych wnętrz.

Nowoczesna aranżacja salonu inspirowana stylem angielskim z wykorzystaniem drzwi SIMPLE.
Fot. POL-SKONE

Simple subtelna siła wyrazu

Nieschematyczne zaaranżowane pomieszczenia, zawierające uwagę bogactwem różnorodnych detali, potrzebują prostej i jednocześnie eleganckiej oprawy drzwiowej. Linia SIMPLE to przede wszystkim klasyczna i subtelna forma. Konstrukcję skrzydła stanowi drewniany ramiak obłożony obustronnie gładkimi płytami HDF. Wypełnienie warstwą stabilizującą o strukturze „plastra miodu" znacznie redukuje ciężar skrzydła. Drzwi SIMPLE to jedno lub dwuskrzydłowe modele, wykonane w systemie przylgowym, z możliwością wyboru różnorodnych wersji przeszkleń. W ofercie dostępne są: 1 wersja pełna oraz 4 przeszklone. W modelach ze szkleniem charakterystyczne cienkie listwy, przebiegające poziomo przez całą szerokość drzwi, nadają im lekkości i nowoczesnego charakteru. W zależności od oczekiwanego efektu aranżacyjnego można wybrać pomiędzy nowoczesnym węższym lub stylowym szerszym przeszkleniami wykonanymi ze szkła hartowanego. W salonie, duże przeszklenia pozwolą na swobodną grę promieni słonecznych, a wąskie - przyczynią się do wykreowania spokojnego i intymnego klimatu gabinetu czy pracowni. Ponadto, kolekcja SIMPLE marki POL-SKONE oferowana jest w bogatej gamie barw - paleta RAL, co umożliwi dopasowanie koloru drzwi do urządzanego wnętrza.

Harmonia przestrzeni  

W aranżacjach pełnych koloru, gdzie designerskie detale odgrywają główną rolę, niektóre przedmioty użytkowe schodzą na drugi plan. Dodatki, w postaci ciężkich drewnianych mebli, nasyconych kolorami obrazów czy bogato zdobionych zasłon wymagają delikatnych i prostych drzwi, które podkreślą bogactwo wnętrza. Kolekcja drzwi SIMPLE będzie w tak urządzonych pomieszczeniach delikatnym akcentem. Drzwi w subtelny sposób skupią na sobie uwagę, stanowiąc jednocześnie oddech dla tak odważniej kreacji. Tak skomponowane wnętrze będzie przyciągać niejedno spojrzenie. Z kolei w eleganckich salonach, o stonowanej kolorystyce i subtelnych dodatkach, drzwi SIMPLE ze smakiem i umiarem dopełnią całość kompozycji. Będą doskonałym elementem pasującym do tej wyrafinowanej układanki.

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.

Ceny:
Drzwi SIMPLE model 00, cena od 269 zł + 23% VAT
Drzwi SIMPLE model 02, cena 438 zł +23% VAT

Zdjęcie główne:
Drzwi Simple firmy POL-SKONE wersja 02 i 03
Fot. POL-SKONE
POL-SKONE
Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice.

POL-SKONE jest obecna na polskim rynku od 1990 roku. Obecnie dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały wielokrotnie docenione przez eksperckie gremia. Firma została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku.

Firma POL-SKONE opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Firma POL-SKONE jest również zdobywcą odznaczenia "Zielona Marka", będącego niezależnym certyfikatem wyróżniającym przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.

 źródło: Pol-Skone