PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-07-19
Optymalne bezpieczeństwo w domach opieki
Automatyczne drzwi przesuwne nie tylko ułatwiają poruszanie się użytkownikom, ale również pełnią funkcję wyjść na drogach ewakuacyjnych.

Automatyczne Drzwi Sp. z o.o.
ul. Warszawska 14
05-090 Dawidy

tel. 22 116 89 57
info@tormax.pl
www.tormax.pl

» więcej o firmie

Drzwi muszą ułatwić bezpieczne opuszczenie budynku. Jednak w niektórych przypadkach, np. w domach opieki, klinikach psychiatrycznych, domach spokojnej starości - nie jest wskazane instalowanie drzwi, które umożliwiają łatwe wydostanie się na zewnątrz obiektu.


TORMAX opracował aplikację, która umożliwia tryb pracy z drzwiami w taki sposób, że drzwi otwierają się od wewnątrz wyłącznie za pomocą przycisku. Uniemożliwi to samowolne opuszczenie budynku osobom, które pozostają pod ścisłą opieką lekarską. Jednakże w sytuacji zagrożenia życia, drzwi otworzą się automatycznie i pozostaną otwarte. Dla osób przychodzących z zewnątrz drzwi pełnią funkcję automatycznych drzwi przesuwnych, kontrolowanych za pomocą radarów. Tryb ten można zmienić w dowolnym momencie tak, aby drzwi otwierały się w obu kierunkach ruchu pieszych.TORMAX posiada ponad 50 – letnie doświadczenie w dziedzinie automatyki drzwiowej. Znamy zatem dobrze potrzeby współczesnego biznesu. Każdemu indywidualnie doradzimy i opracujemy odpowiedni projekt wejścia. Napędy TORMAX konstruowane są tak, aby wytrzymały najbardziej intensywną eksploatację. Są ciche, szybkie i nie wymagają częstej konserwacji. To oczywiste, że Państwa klienci zawsze zastaną drzwi szeroko otwarte na świat, i nawet ich nie zauważą.

TORMAX wybierany jest przez klientów, którzy wymagają tylko jednego – niezauważalnie otwierających się drzwi! Ponieważ:

  • Precyzyjnie otwierają się i zamykają, kiedy to potrzebne;
  • Umożliwiają zaprogramowanie dostępu tylko dla osób uprawnionych;
  • Działają cicho i niezawodnie;
  • Są inteligentne, sterowane mikroprocesorowo i konfigurowane do specyficznych wymagań;
  • Oferują trwałość i niskie koszty konserwacji.
źródło: Tormax