PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-08-20
ELEGANT z charakterem - drzwi zewnętrzne firmy POL-SKONE
Kolekcja drzwi zewnętrznych ELEGANT wyróżnia się innowacyjnym rozmieszczeniem przeszkleń oraz stylowymi przetłoczeniami.

POL-SKONE Sp. z o.o.
ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin

tel. 81 744 30 11
fax 81 744 24 89
poczta@pol-skone.pl
www.pol-skone.pl

» więcej o firmie

Drzwi zewnętrzne to wizytówka stylowo urządzonego domu. Odpowiednio dobrane, gustownie komponują się z elewacją, a także kreują wytworny klimat holu czy przedpokoju. Szykowną ozdobą takich budynków będą elegancko wykończone i nieszablonowo przeszklone drzwi ELEGANT firmy POL-SKONE, stanowiące klasę samą w sobie.

Elegancki dom to nie tylko piękne wnętrza, lecz także odpowiednio dobrana stolarka otworowa, która pozwala oddać indywidualne upodobania mieszkańców. Drzwi ELEGANT firmy POL-SKONE zagwarantują pełne dopasowanie do wystroju elewacji, jak i wnętrza budynku, dzięki bogatej gamie kolorystycznej i szerokiej palecie przeszkleń, począwszy od subtelnych szklanych elementów, aż po unikatowe kompozycje. Kolekcja 18 modeli jedno i dwuskrzydłowych umożliwia tworzenie aranżacji w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.


Drzwi Elegant 03
Fot. POL-SKONE

Eleganckie wejście

Kolekcja drewnianych drzwi zewnętrznych ELEGANT firmy POL-SKONE wyróżnia się innowacyjnym rozmieszczeniem przeszkleń oraz stylowymi przetłoczeniami. Rama o grubości 68 mm wykonana jest z drewna sosny bądź dębu, klejonego warstwowo. Wypełnienie stanowi panel termoizolacyjny, który zapewnia dobre parametry termiczne, potwierdzone współczynnikiem przenikania ciepła Ud = 1,6 W/m2K dla sosny i Ud = 1,8 W/m2K dla dębu. Dodatkowo, zastosowanie pakietu szybowego antywłamaniowego klasy P4/12, w zespoleniu z szybą przezroczystą o współczynniku przenikania ciepła 1,3 W/m2K, gwarantuje pełen komfort użytkowania. Szeroka oferta szyb, od bezbarwnych, poprzez barwione i ornamentowe, po refleksyjne, umożliwi dopasowanie szkła do stylistyki aranżowanej elewacji oraz pozwoli wydobyć piękno wyszukanych kształtów przeszkleń. Linia drzwi zewnętrznych ELEGANT to również szeroka paleta wzorów. W ofercie firmy POL-SKONE znalazło się 10 modeli jednoskrzydłowych i 8 - dwuskrzydłowych. Każdy z nich można pomalować na dowolny kolor z palety RAL i NCS (oprócz kolorów metalicznych), bądź zdecydować się na kolory standardowe - ponadczasową biel czy klasyczny brąz. Dla zwolenników naturalnych barw przygotowano ofertę 17 kolorów lakierów transparentnych. W wersji podstawowej drzwi ELEGANT wyposażone są w zamek wielopunktowy klasy 4 na 2 wkładki. Opcjonalnie drzwi dostępne są z zamkiem listwowym z automatycznym ryglowaniem na 2 wkładki.

Wyrafinowany detal

Wyszukane kształty przeszkleń, dodatkowo uwydatnione subtelną linią przetłoczeń, nadają drzwiom ELEGANT oryginalnego wyrazu. Dwuskrzydłowe wejście z czterema ukośnymi przeszkleniami będzie zdecydowanym akcentem dla gładkiego tła ściany frontowej. Taki linearny układ szklenia, ciekawie koresponduje również z boniami, czyli ozdobnymi rowkami w elewacji dzielącymi płaszczyzny ścian zewnętrznych na mniejsze elementy. Dodatkowo, zastosowanie mocno kontrastującego koloru, np. królewskiego błękitu czy wyrafinowanej czerni, pozwoli na bardziej wyraziste zaakcentowanie wejścia. Przenikające do wewnątrz promienie słoneczne pozwolą rozjaśnić naturalnym światłem wiatrołapy, hole czy przedpokoje.

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.

Cena:
Skrzydło drzwi zewnętrznych ELEGANT wzór 01, cena skrzydła od 3900 zł + 23% VAT

Zdjęcie główne:
Drzwi ELEGANT w nowoczesnej aranżacji elewacji
Fot. POL-SKONE
POL-SKONE
Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice.

POL-SKONE jest obecna na polskim rynku od 1990 roku. Obecnie dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały wielokrotnie docenione przez eksperckie gremia. Firma została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku.

Firma POL-SKONE opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Firma POL-SKONE jest również zdobywcą odznaczenia "Zielona Marka", będącego niezależnym certyfikatem wyróżniającym przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.

 źródło: Pol-Skone