PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-10-09
Zauroczą stylem – drzwi ARGENT marki POL-SKONE
Nowoczesność, prosta forma i wysublimowana elegancja to główne cechy drzwi ARGENT firmy POL-SKONE.

POL-SKONE Sp. z o.o.
ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin

tel. 81 744 30 11
fax 81 744 24 89
poczta@pol-skone.pl
www.pol-skone.pl

» więcej o firmie

Dzięki połączeniu ciepłego drewna z metalicznym blaskiem aluminiowych elementów mają oryginalny design. Doskonale wpiszą się w wystrój modernistycznych wnętrz, podkreślając ich wytworny charakter.

Modernistyczny styl charakteryzuje się przede wszystkim funkcjonalnością i umiarem. Dominują w nim geometryczne kształty, prostota i subtelne kolory. Twórcy nurtu odrzucili detale ozdobne zakładając, że to co nie jest praktyczne, jest bezużyteczne. Modernistyczne aranżacje są zatem pozbawione detali, które nie pełnią funkcji użytkowych, a także wszelkiej ornamentyki. Dekoracyjność stylu polega jedynie na zestawianiu ze sobą zróżnicowanych faktur, materiałów i barw. Kolekcja ARGENT firmy POL-SKONE w pełni realizuje założenia modernizmu i stanowi efektowne uzupełnienie kompozycji utrzymanych w tym stylu.


Drzwi ARGENT w kolorze Kongo  w aranżacji inspirowanej modernizmem 
Fot. POL-SKONE

Geometryczna elegancja

Drzwi z kolekcji ARGENT mają prosty, geometryczny design. Ich konstrukcja opiera się na systemie przylgowym. Ramiak drewniany obłożony jest dwiema płytami HDF fornirowanymi naturalną okleiną, wnętrze wypełnia płyta wiórowa otworowana. W zależności od modelu aluminiowe listwy przechodzą, wzdłuż lub w poprzek skrzydła. Kontrastując z drewnem dają bardzo gustowny efekt estetyczny. W ofercie dostępne są trzy warianty ułożenia listew, dzięki temu możemy za pomocą drzwi modelować przestrzeń, która stanie się optycznie nieco szersza lub wyższa. Stolarka ARGENT występuje w trzech egzotycznych kolorach drewna: jasnym - SAHARA, ciemnym - KONGO oraz średnim, ciepłym odcieniu - TANGANIKA. Drzwi standardowo są wyposażone w zawiasy oraz zamek jednopunktowy, wpuszczany, rozstaw 72 mm, na klucz, na wkładkę lub z blokadą łazienkową.

„Mniej znaczy więcej"

W myśl zasady jednego z czołowych twórców modernizmu, aranżacje w tym stylu obejmują wyłącznie przedmioty mające praktyczne zastosowanie. Priorytetem we wnętrzu jest funkcjonalność, nieograniczona przestrzeń oraz światło. Ściany są białe, gładkie i stanowią tło dla poszczególnych elementów wyposażenia. Istotną rolę odgrywają okna, które mają możliwie największe rozmiary i skromne, niemal niewidoczne ramy. Meble mają  geometryczne kształty, często wyróżniają się nietypowym designem, przypominającym dzieła sztuki. Dominuje w nich stonowana kolorystyka beży, czerni, brązów i chromu. Dla przełamania surowości i chłodu stosuje się akcesoria w barwach podstawowych, jak żółć, niebieski, czy czerwień. Zastosowanie we wnętrzu podłogi z drewna lub korka oraz drewnianych drzwi dodaje mu naturalności i wprowadza przyjazny nastrój. Drzwi ARGENT firmy POL-SKONE subtelnie wkomponowują się w  modernistyczne aranżacje. Ze względu na prostą formę oraz aluminiowe detale korelujące z pozostałymi elementami metalowymi, stanowią nieodłączną część przestrzeni. Mimo braku dekoracyjnych akcentów, wnętrze modernistyczne nie sprawia wrażenia ascetycznego. Rolę ozdób przejmują meble i akcesoria użytkowe, np. krzesła, kanapy, stoły, czy lampy o zaskakujących, niecodziennych formach. Dodatkowym urozmaiceniem są grafiki oraz zdjęcia nawiązujące stylem i treścią do nowoczesności. Mieszkania modernistyczne gwarantują wygodę oraz klimat sprzyjający wyciszeniu. Dedykowane są w szczególności miłośnikom sztuki użytkowej, w której forma podąża za funkcją.

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.

Cena:
ARGENT
, cena za skrzydło 779 zł +23 % VAT

Zdjęcie główne:
ARGENT model W02
Fot. POL-SKONE
POL-SKONE
Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Aktualnie firma POL-SKONE posiada 3 zakłady produkcyjne zlokalizowane na Lubelszczyźnie: w Lublinie, w Niemcach k/Lublina i w Biłgoraju. Fabryki POL-SKONE wyposażone są w najnowszej klasy maszyny oraz w sterowane komputerowo linie produkcyjne. Produkty POL-SKONE wyróżniają się na rynku zastosowanymi w nich materiałami oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

O satysfakcji Klientów świadczy również jedna z największych i najbardziej rozwiniętych sieci sprzedaży w branży. POL-SKONE posiada dystrybucję na terenie całej Polski oraz Europy. Tak postępujący rozwój firmy był możliwy dzięki stosowaniu stabilnej polityki cen. Dla swoich odbiorców POL-SKONE oferuje atrakcyjne warunki sprzedaży oraz jasną i klarowną politykę sprzedaży. Dzięki wymienionym działaniom POL-SKONE zawsze była i jest wiarygodnym oraz pełnym zaufania Partnerem w interesach.

Inspiracją do pracy nad kolejnymi modelami drzwi dla firmy POL-SKONE, są zawsze oczekiwania Klientów, a 22-letnie doświadczenie na rynku pozwala nam wierzyć, że urzeczywistniamy marzenia o pięknym domu, wygodnym mieszkaniu, reprezentacyjnym biurze czy komfortowym hotelu. Firma jak co roku wykracza poza wymagania i oczekiwania Klientów wprowadzając do swojej oferty nowatorskie technologie i wzory skrzydeł drzwiowych oraz bogatą kolorystykę w oparciu o najnowsze światowe trendy.

Koncentracja na potrzebach Klientów, zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów dzięki zgodności z wdrożonym i potwierdzonym przez niezależną jednostkę certyfikującą systemem zarządzania jakością zgodnym z normą PN-EN ISO 9001: 2009, zapewniły nam miano wiodącego producenta stolarki budowlanej. Jednocześnie uczciwość i rzetelność we współpracy z Odbiorcami i Dostawcami pozwoliły na zajęcie pozycji zaufanego partnera handlowego, potwierdzonej Złotym Certyfikatem Fair Play. Nasze sukcesy jako najdynamiczniej rozwijającej się firmy branży zostały potwierdzone również przez fachowców oraz liczne instytucje badawczo-rozwojowe, o czym świadczy ponad 100 przyznanych nagród i wyróżnień. POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Jesteśmy dumni, iż po 22 latach działalności wciąż wyznaczamy trendy rynkowe oraz zaskakujemy Klienta niepowtarzalnością, oryginalnością oraz świeżością wzorów. Przekonanie, iż tylko dynamiczne oraz innowacyjne poszerzanie oferty pozwala na spełnienie coraz wyższych wymagań Klienta, daje nam stały bodziec do dalszego działania i permanentnego rozwoju.

Promujemy odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. Drewno użyte do produkcji naszych wyrobów pochodzi z racjonalnie zarządzanych lasów. Na wybrane wyroby: jednoramowe okna oraz jednoramowe drzwi balkonowe (sosnowe i dębowe) posiadamy przyznany przez niezależną jednostkę certyfikującą Certyfikat Kontroli Pochodzenia Produktu FSC COC, a umieszczone na tych wyrobach logo FSC® stanowi wizytówkę naszego wkładu w odpowiedzialną społecznie i przyrodniczo gospodarkę leśną. Naszym Klientom natomiast poprzez możliwość nabycia certyfikowanego wyrobu oznaczonego rozpoznawalnym na całym świecie znakiem graficznym FSC® dajemy możliwość poczucia, że swym zakupem nie przyczyniają się do niszczenia otaczającego nas środowiska, czy też obniżania potencjału ekonomicznego gospodarki leśnej.

POL-SKONE również aktywnie uczestniczy w życiu społecznym regionu biorąc udział w licznych imprezach organizowanych na Lubelszczyźnie. Jest jednym ze sponsorów wielu wydarzeń sportowych oraz kulturalnych na terenie województwa lubelskiego.

 źródło: Pol-Skone