PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-12-18
Drzwi L-PROJEKT marki POL-SKONE laureatem Dobrego Designu 2013
Konkurs Dobry Design 2013, to prestiżowe wydarzenie, które promuje nowatorskie i nieprzeciętne rozwiązania w branży wnętrzarskiej.

POL-SKONE Sp. z o.o.
ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin

tel. 81 744 30 11
fax 81 744 24 89
poczta@pol-skone.pl
www.pol-skone.pl

» więcej o firmie

W dniu 17 grudnia w Warszawie obyła się uroczysta Gala wręczenia tytułów Dobry Design 2013. Wśród tegorocznych laureatów znalazła się firma POL-SKONE ze swoim nowoczesnymi drzwiami L-PROJEKT. Jury konkursu złożone z architektów i projektantów szczególnie doceniło odważne wzornictwo tego modelu.

W tegorocznej edycji konkursu Dobry Design 2013, spośród prawie 200 zgłoszonych propozycji, wybrano 44 produkty sklasyfikowane w 10 kategoriach. Wśród nich znalazła się seria laminowanych drzwi wewnętrznych L-PROJEKT marki POL-SKONE.

- Wyróżnienie drzwi L-PROJEKT w tak prestiżowym konkursie jest dla nas potwierdzeniem, że nasz asortyment jest doceniany zarówno przez klientów, jak i profesjonalistów. Cieszy nas fakt, że możemy mieć aktywny wpływ na tworzenie Dobrego Designu w Polsce - mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor Handlowy firmy POL-SKONE.

Nagrodzona kolekcja L-PROJEKT to 7 oryginalnych modeli i aż  15 wzorów wykończeń, od nowoczesnych o intrygujących deseniach, aż po inspirowane naturalnym pięknem drewna. W serii znalazły się drzwi w kolorze białym i czarnym z matowo - błyszczącą fakturą nadającą efekt trójwymiarowości, a także o wysokim połysku w 3 odcieniach, które idealnie komponują się ze szkłem czy aluminium. Wyróżnioną kolekcję  charakteryzuje odważne wzornictwo i niepowtarzalny design. Drzwi L-PROJEKT znakomicie wpisują się w aranżacje współczesnych wnętrz.

Dobry Design dobrą marką

Konkurs Dobry Design 2013, organizowany przez redakcję magazynu wnętrzarskiego „Dobrze Mieszkaj", to prestiżowe wydarzenie, które promuje nowatorskie i nieprzeciętne rozwiązania w branży wnętrzarskiej. Jego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych, funkcjonalnych i atrakcyjnych produktów. Docenione przez jury produkty zostają uhonorowane tytułem Dobry Design 2013, a laureaci otrzymują możliwość oznaczania ich znakiem towarowym Dobry Design 2013. Cechą wyróżniającą konkurs jest profesjonalne jury składające się z niezależnej i opiniotwórczej grupy ekspertów. W tym roku zwycięzców wyłoniło 100 architektów i projektantów wnętrz.

Zdjęcie główne:
Nagrodzone tytułem Dobry Design 2013 drzwi z kolekcji L-PROJEKT
Fot. POL-SKONE
POL-SKONE
Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Aktualnie firma POL-SKONE posiada 3 zakłady produkcyjne zlokalizowane na Lubelszczyźnie: w Lublinie, w Niemcach k/Lublina i w Biłgoraju. Fabryki POL-SKONE wyposażone są w najnowszej klasy maszyny oraz w sterowane komputerowo linie produkcyjne. Produkty POL-SKONE wyróżniają się na rynku zastosowanymi w nich materiałami oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

O satysfakcji Klientów świadczy również jedna z największych i najbardziej rozwiniętych sieci sprzedaży w branży. POL-SKONE posiada dystrybucję na terenie całej Polski oraz Europy. Tak postępujący rozwój firmy był możliwy dzięki stosowaniu stabilnej polityki cen. Dla swoich odbiorców POL-SKONE oferuje atrakcyjne warunki sprzedaży oraz jasną i klarowną politykę sprzedaży. Dzięki wymienionym działaniom POL-SKONE zawsze była i jest wiarygodnym oraz pełnym zaufania Partnerem w interesach.

Inspiracją do pracy nad kolejnymi modelami drzwi dla firmy POL-SKONE, są zawsze oczekiwania Klientów, a 22-letnie doświadczenie na rynku pozwala nam wierzyć, że urzeczywistniamy marzenia o pięknym domu, wygodnym mieszkaniu, reprezentacyjnym biurze czy komfortowym hotelu. Firma jak co roku wykracza poza wymagania i oczekiwania Klientów wprowadzając do swojej oferty nowatorskie technologie i wzory skrzydeł drzwiowych oraz bogatą kolorystykę w oparciu o najnowsze światowe trendy.

Koncentracja na potrzebach Klientów, zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów dzięki zgodności z wdrożonym i potwierdzonym przez niezależną jednostkę certyfikującą systemem zarządzania jakością zgodnym z normą PN-EN ISO 9001: 2009, zapewniły nam miano wiodącego producenta stolarki budowlanej. Jednocześnie uczciwość i rzetelność we współpracy z Odbiorcami i Dostawcami pozwoliły na zajęcie pozycji zaufanego partnera handlowego, potwierdzonej Złotym Certyfikatem Fair Play. Nasze sukcesy jako najdynamiczniej rozwijającej się firmy branży zostały potwierdzone również przez fachowców oraz liczne instytucje badawczo-rozwojowe, o czym świadczy ponad 100 przyznanych nagród i wyróżnień. POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Jesteśmy dumni, iż po 22 latach działalności wciąż wyznaczamy trendy rynkowe oraz zaskakujemy Klienta niepowtarzalnością, oryginalnością oraz świeżością wzorów. Przekonanie, iż tylko dynamiczne oraz innowacyjne poszerzanie oferty pozwala na spełnienie coraz wyższych wymagań Klienta, daje nam stały bodziec do dalszego działania i permanentnego rozwoju.

Promujemy odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. Drewno użyte do produkcji naszych wyrobów pochodzi z racjonalnie zarządzanych lasów. Na wybrane wyroby: jednoramowe okna oraz jednoramowe drzwi balkonowe (sosnowe i dębowe) posiadamy przyznany przez niezależną jednostkę certyfikującą Certyfikat Kontroli Pochodzenia Produktu FSC COC, a umieszczone na tych wyrobach logo FSC® stanowi wizytówkę naszego wkładu w odpowiedzialną społecznie i przyrodniczo gospodarkę leśną. Naszym Klientom natomiast poprzez możliwość nabycia certyfikowanego wyrobu oznaczonego rozpoznawalnym na całym świecie znakiem graficznym FSC® dajemy możliwość poczucia, że swym zakupem nie przyczyniają się do niszczenia otaczającego nas środowiska, czy też obniżania potencjału ekonomicznego gospodarki leśnej.

POL-SKONE również aktywnie uczestniczy w życiu społecznym regionu biorąc udział w licznych imprezach organizowanych na Lubelszczyźnie. Jest jednym ze sponsorów wielu wydarzeń sportowych oraz kulturalnych na terenie województwa lubelskiego.

źródło: Pol-Skone