PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-01-14
Sprawdzony produkt w nowym opakowaniu
Supermal® Emalia olejno-ftalowa może być wykorzystywana do malowania okien, drzwi, mebli, ogrodzeń i lamperii.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
ul. Dębicka 44
39-107 Brzeźnica

tel. 14 681 11 11
fax 14 682 22 22
marketing@sniezka.com
www.sniezka.com

» więcej o firmie

Farba Supermal® Emalia olejno-ftalowa do drewna i metalu to kolejny z produktów Śnieżki, który zyskuje nową szatę graficzną. Wprowadzenie nowoczesnego layoutu opakowania farby jest konsekwencją zmian zachodzących w systemie identyfikacji wizualnej marki Śnieżka.

W ramach, zapoczątkowanego przez zmianę logo, procesu wprowadzania nowej identyfikacji wizualnej marki, nowoczesny layout pojawia się na opakowaniach kolejnych produktów Śnieżka. Odświeżony design można również znaleźć na opakowaniu farby Supermal® Emalia olejno-ftalowa do drewna i metalu.

Nowoczesna, odmieniona szata graficzna jest bardzo czytelna i jasno eksponuje unikalne cechy farby, m.in. odporność na środki dezynfekujące - potwierdzoną badaniami przeprowadzonymi na wybranych próbkach dezynfektantów, a także czynniki mechaniczne i atmosferyczne.

Odświeżone opakowanie produktu zawiera emalię w sprawdzonej, nie zmienionej recepturze, która umożliwia uzyskanie wysokiej jakości, trudno zapalnych powłok malarskich na drewnie, materiałach drewnopochodnych, tynkach oraz elementach stalowych i żeliwnych. Farba została poddana dodatkowym, zewnętrznym badaniom laboratoryjnym, które potwierdziły jej właściwości.

Supermal® Emalia olejno-ftalowa może być wykorzystywana do malowania okien, drzwi, mebli, ogrodzeń i lamperii. Dzięki swoim unikalnym cechom polecana jest również do stosowania w pomieszczeniach służby zdrowia, budynkach oświaty oraz pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania produktów żywnościowych (bez bezpośredniego kontaktu z żywnością). Farba jest dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej (biały + 19 gotowych kolorów w połysku, kolor biały i czarny w wersji matowej) i charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością - 16 m2/l (przy jednokrotnym malowaniu).

źródło: Śnieżka