PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-02-06
Sukces POL-SKONE na BUDMIE 2013!
Na ogromnym stoisku liczącym ponad 300 m2 Pol-Skone zaprezentowało prawie 100 par drzwi i okien ze swojej oferty.

POL-SKONE Sp. z o.o.
ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin

tel. 81 744 30 11
fax 81 744 24 89
poczta@pol-skone.pl
www.pol-skone.pl

» więcej o firmie

Na tegorocznych poznańskich targach budowlanych BUDMA 2013, firma POL-SKONE, zaskoczyła odwiedzających nowościami i inspirowała barwnymi odsłonami uznanych już produktów. Na 320 m2 pokazano prawie 100 par drzwi i okien, w tym nową kolekcję SEMPRE Onda oraz okno EC 90 PLUS.

W dniach 29.01-1.02.2013 w Poznaniu odbyły się XXII targi budowlane BUDMA 2013. Ta największa w Polsce branżowa impreza gromadzi wszystkie liczące się firmy  budowlane i wnętrzarskie. Nie mogło na niej zabraknąć jednego z największych producentów drzwi i okien - firmy POL-SKONE z Lublina. Na ogromnym stoisku liczącym ponad 300 m2 zaprezentowano prawie 100 par drzwi i okien z oferty producenta. Największym zainteresowaniem cieszyły się nowości. W tym roku z oferty drzwi wewnętrznych swoją premierę na BUDMIE miały kolekcja SEMPRE Onda oraz kolekcja Duo - SIMPLE, FIORD, GRAF, CLASSIC i ASTOR. Zaprezentowano również nowe modele okien EC 90 PLUS oraz Dual Nord 0,5, a także drzwi technicznych.


Nowość! Prapremierowy model drzwi SEMPRE Onda w kolorze  białego dębu
Fot. POL-SKONE

- Poznańskie targi to doskonała okazja do spotkań z naszymi Partnerami Handlowymi, w trakcie których mamy okazję zaprezentować firmowe nowości. W tym roku szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nowe wzory cenionej przez wszystkich kolekcji SEMPRE - SEMPRE Onda, która swoją stylistyką nawiązuje do światowych trendów wzorniczych. Na targach prapremierę miały dodatkowo dwa zupełnie nowe modele z tej kolekcji - mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor Handlowy w firmie POL-SKONE.

Na targach można było również zobaczyć uznane już propozycje stolarki w niespotykanych dotąd wersjach kolorystycznych, jak np. drzwi ARCO w kolorze dębu angielskiego czy nowe wzory z kolekcji HAPPY. Uwagę zwracały również drzwi wewnętrzne w intrygujących wariantach kolorystycznych, jak nowoczesne modele ASTRO w kolorze ciemnego fioletu czy seledynu. Wielbiciele klasycznych rozwiązań także mogli znaleźć coś dla siebie, jak choćby drzwi ETIUDA Lux w fornirowanym wykończeniu czy SEMPRE w okleinie Silkstone w szerokiej palecie kolorystycznej. Inwestorzy natomiast docenili ofertę drzwi technicznych, która w 2013 roku została rozbudowana o nowe możliwości zdobnicze w postaci dekorów oraz ryflowań. Teraz drzwi techniczne, oprócz spełniania wymogów bezpieczeństwa, będą mogły również elegancko dekorować wnętrze. Drzwi techniczne przeciwpożarowe EI 30 PLUS oraz EI 60 PLUS, które miały swoją premierę na targach także wzbudzały uznanie wśród Partnerów Handlowych. Na BUDMIE nie mogło zabraknąć również nowych rozwiązań stolarki okiennej. Wśród prezentowanych nowości szczególną popularnością cieszyło się okno EC 90 PLUS,  o doskonałych parametrach Uw=0,77 W/m2K oraz Dual Nord 0,5. Zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania pozwoliły na osiągnięcie jeszcze lepszej ochrony cieplnej.


Nowość! Drzwi SIMPLE Duo w kolorze fuksji i białe drzwi FIORD Duo
Fot. POL-SKONE

- Z roku na rok systematycznie rozbudowujemy ofertę energooszczędnych okien, poprawiamy ich parametry, bo tego wymaga rynek. W tym roku jest to okno Dual Nord 0,5 oraz okno EC 90 PLUS, które posiada prestiżowy certyfikat Passive House Institute potwierdzający spełnienie wymagań dla budownictwa pasywnego. Już niebawem energooszczędne okna, o bardzo niskich współczynnikach przenikania ciepła, staną się w Polsce standardem - dodaje Sławomir Szulżyk, Dyrektor Handlowy w firmie POL-SKONE.

Zdjęcie główne:
Stoisko firmy POL-SKONE na targach BUDMA 2013
Fot. POL-SKONE
POL-SKONE
Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice.

POL-SKONE jest obecna na polskim rynku od 1990 roku. Obecnie dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009. 

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały wielokrotnie docenione przez eksperckie gremia. Firma została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku.

Firma POL-SKONE opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Firma POL-SKONE jest również zdobywcą odznaczenia "Zielona Marka", będącego niezależnym certyfikatem wyróżniającym przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.

źródło: Pol-Skone