PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-06-26
Ciepłe profile TORMAX
Firma TORMAX opracowała profil LR 32THERM, który ma jedynie 35 mm szerokości i charakteryzuje się bardzo niskim współczynnikiem przenikania ciepła.

Automatyczne Drzwi Sp. z o.o.
ul. Warszawska 14
05-090 Dawidy

tel. 22 116 89 57
info@tormax.pl
www.tormax.pl

» więcej o firmie

Wąski profil z przegrodą termiczną firmy TORMAX – elegancja w projektowaniu drzwi automatycznych.

Estetyka i lekkość są jednymi z najważniejszych kryteriów w doborze profili drzwi automatycznych w projektowaniu nowoczesnych fasad. Z myślą o architektach i inwestorach, szwajcarski producent drzwi automatycznych - firma TORMAX, opracowała profil LR 32THERM, który ma jedynie 35 mm szerokości i charakteryzuje się bardzo niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Zastosowanie tych profili znacząco zmniejsza straty ciepła, co pozwala zredukować koszty ogrzewania. Właściwości profili LR 32THERM zostały sprawdzone i potwierdzone przez renomowaną Politechnikę w Bernie (Wydział Architektury i Technologii). Profile spełniają zarówno niemieckie normy dotyczące oszczędności energii ENEV 2009, jak i normy bezpieczeństwa DIN 18650 wraz z ich europejskim odpowiednikiem, normą EN 16005.


Ciepłe profile TORMAX idealnie nadają się do zastosowania w drzwiach automatycznych zewnętrznych. Dzięki zbliżonemu wzornictwu z systemem profili zimnych LR22B TORMAX stwarza wiele możliwości projektowych. Przede wszystkim drzwi automatyczne zewnętrzne i wewnętrzne mogą być wykonane w podobnym systemie wąskich i estetycznych profili.  

źródło: Tormax