PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-10-17
Trzy odsłony luksusu - drzwi z kolekcji DECO Lux firmy POL-SKONE
Firma POL-SKONE oferuje wyjątkowe kolekcje drzwi DECO Lux dedykowane do wnętrz w ekskluzywnym stylu.

POL-SKONE Sp. z o.o.
ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin

tel. 81 744 30 11
fax 81 744 24 89
poczta@pol-skone.pl
www.pol-skone.pl

» więcej o firmie

Wyważona linia wzornicza w połączeniu z pięknem szlachetnego drewna stanowi efektowną oprawę luksusowej aranżacji i uwydatnia jej elegancki charakter. Serie DECO Lux obejmują zróżnicowane modele stolarki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających projektantów. 

Luksusowe wnętrza wymagają szczególnej dbałości o detale. Każdy element aranżacji powinien być starannie dobrany pod względem designu, jakości oraz rodzaju materiału, z którego jest wykonany. Drzwi kolekcji DECO Lux marki POL-SKONE w pełni realizują założenia tego stylu. Posiadają estetyczne wykończenie z naturalnej okleiny drewnianej oraz niebanalny wygląd - są oszczędne w zdobienia, a przy tym eleganckie i niepowtarzalne. Modele w kolekcji DECO Lux zostały dobrane tak, aby umożliwić kreowanie luksusowych aranżacji zarówno utrzymanych w klasycznej konwencji, jak i nawiązujących do coraz bardziej modnego minimalizmu. Każdy z nich odpowiednio dobrany do estetyki danej przestrzeni podkreśli jej wyjątkowość i szyk.

Luksusowa oprawa dla wnętrza

Oferta luksusowej stolarki drzwiowej POL-SKONE obejmuje kolekcje DECO Lux, Lux Soft i Lux Soft Vario. Każda z nich charakteryzuje się wysoką jakością oraz szeroką gamą kolorystyczną wykończeń z naturalnego forniru. Poszczególne linie różnią się stylem skrzydła drzwiowego oraz ramką, która występuje w wersji profilowanej (DECO Lux) lub półokrągłej (DECO Lux Soft, DECO Lux Soft Vario). Drzwi DECO Lux wyróżniają się prostą formą, która doskonale łączy się z meblami oraz dodatkami nawiązującymi do ponadczasowej klasyki. Dostępne są w wariantach o pełnym skrzydle, z dużym przeszkleniem - jednolitym lub ze szprosami oraz z małym przeszkleniem w kształcie kwadratu. Zachowawczy charakter drzwi przełamuje profilowana ramka, która stanowi eleganckie wykończenie i subtelną ozdobę. Efektowną oprawą dla nowoczesnych wnętrz w minimalistycznym stylu są drzwi z kolekcji DECO Lux Soft. Charakteryzują je geometryczne przeszklenia, które zależnie od  modelu składają się z jednego, dwóch, trzech lub czterech poprzecznych prostokątów. Doskonale łączą się z modernistycznym wystrojem bazującym na prostych i zdecydowanych rozwiązaniach. Linia DECO Lux Soft Vario sprosta oczekiwaniom zwolenników nowoczesności z odrobiną finezji. Drzwi z tej serii występują w pięciu wersjach układu przeszkleń, które opierają się na kształcie niewielkiego kwadratu. Utworzony przez nie wzór jest oryginalną dekoracją, która urozmaica wnętrze i nadaje mu ciekawego wyrazu. Do wybranego modelu drzwi DECO Lux można indywidualnie dopasować ościeżnicę - metalową lub drewnianą, stałą bądź regulowaną, klasyczną, czy też w stylu retro. Do kompletu należy dobrać odpowiedni wzór klamki. Choć jest to drobny element wyposażenia, odgrywa istotną rolę w kształtowaniu charakteru aranżacji, dlatego jej kształt i barwa powinny korelować pozostałymi elementami wystroju. Każda z kolekcji drzwi DECO Lux firmy POL-SKONE jest bardzo starannie wykonana. Ich konstrukcja opiera się na tradycyjnym systemie przylgowym. Ramiak drewniany jest pokryty dwiema gładkimi płytami HDF z naturalnym fornirem. Okleina ta jest dostępna w 14 kolorach drewna, co umożliwia stworzenie spójnej kompozycji z barwami oraz gatunkami drewna zastosowanymi w danym wnętrzu. Jej powierzchnia jest pokrywana ekologicznym lakierem UV, który nadaje jej wysoką odporność na zarysowania oraz działanie światła. Standardowo wnętrze drzwi wypełnia warstwa stabilizująca o strukturze „plastra miodu". Opcjonalnie może być zastosowane wypełnienie z płyty wiórowej otworowanej lub pełniej.

Cena:

Deco Lux, cena za skrzydło od 355 zł netto
DECO Lux Soft/ Vario, cena za skrzydło od 411 zł netto



POL-SKONE
Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice.

POL-SKONE jest obecna na polskim rynku od 1990 roku. Obecnie dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały wielokrotnie docenione przez eksperckie gremia. Firma została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku.

Firma POL-SKONE opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Firma POL-SKONE jest również zdobywcą odznaczenia "Zielona Marka", będącego niezależnym certyfikatem wyróżniającym przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.

 źródło: Pol-Skone