PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-01-22
Drzwi Happy - praktyczne rozwiązanie w pokoju dziecięcym
Drzwi z kolekcji HAPPY pomogą też w nauce pisania. Mogą również pełnić funkcję tablicy na notatki.

POL-SKONE Sp. z o.o.
ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin

tel. 81 744 30 11
fax 81 744 24 89
poczta@pol-skone.pl
www.pol-skone.pl

» więcej o firmie

Urządzanie sypialni dla dziecka jest nie lada wyzwaniem dla każdego rodzica. Pokój malucha powinien przecież inspirować jego dziecięcą fantazję, rozwijać wyobraźnię oraz pobudzać kreatywność. Elementem wystroju, który z pewnością spełnia te funkcje, są drzwi z kolekcji HAPPY od firmy POL-SKONE.

Wszystkie dzieci uwielbiają dawać upust swojej twórczości. Nierzadko ofiarą ich artystycznych zabaw padają ściany i meble. Aby tego uniknąć, warto wyznaczyć dziecku miejsce, w którym będzie mogło w nieskrępowany sposób tworzyć swoje dzieła. Z pomocą przychodzi kolekcja drzwi wewnętrznych HAPPY.

Modele z tej serii występują w kilku wersjach. Mogą być wyposażone w szkolną tablicę magnetyczną albo w bezpieczne, matowe przeszklenie o grubości 6 mm. Ten pierwszy wariant z pewnością ucieszy małych artystów, bo na tablicy będą mogli do woli rysować kolorowymi kredami.

- Warto dodać, że ta seria drzwi znalazła się w finale konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku - „Dobry Wzór 2012" - mów Michał Andrzejak specjalista ds. marketingu firmy POL-SKONE Sp. z o. o. - Osoby, które zdecydują się na takie drzwi, mogą więc mieć pewność, że wybierają funkcjonalny produkt z najwyższej półki.

Drzwi z kolekcji HAPPY pomogą też w nauce pisania. Mogą również pełnić funkcję tablicy na notatki. Z pomocą magnesów można na nich umieszczać karteczki z wiadomościami, plany lekcji, czy ulubione plakaty dziecka.

Ponadto, dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, drzwi HAPPY można z łatwością dopasować do każdego wnętrza, co umożliwia szeroka gama kolorów z palety RAL (z wyjątkiem barw metalicznych). Istnieje również możliwość wyboru modelu malowanego obustronnie, bez tablicy.

Standardowa wersja drzwi HAPPY wyposażona jest w zawiasy oraz zamek jednopunktowy, do wyboru: na klucz, wkładkę lub do blokady łazienkowej. Konstrukcja skrzydła wykonana jest w systemie przylgowym, natomiast ramiak został wykonany z klejonki sosnowej i obłożony malowanymi płytami HDF.

 POL-SKONE
Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice.

POL-SKONE jest obecna na polskim rynku od 1990 roku. Obecnie dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały wielokrotnie docenione przez eksperckie gremia. Firma została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku.

Firma POL-SKONE opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Firma POL-SKONE jest również zdobywcą odznaczenia "Zielona Marka", będącego niezależnym certyfikatem wyróżniającym przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.

 źródło: Pol-Skone