PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-02-08
MARCOPOL podsumowuje udane Targi BUDMA 2016
W tym roku firma MARCOPOL zaprezentowała m.in. kompleksową ofertę skierowaną do branży okiennej w tym: program wkrętów do produkcji okien i drzwi

Marcopol Sp. z o.o.
ul. Oliwska 100
80-209 Chwaszczyno

tel. 58 554 05 55
fax 58 554 06 56
biuro@marcopol.pl
www.marcopol.pl

» więcej o firmie

W dniach od 2 do 5.02. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. Jednym z głównych wystawców podczas tegorocznej imprezy wystawienniczej była firma MARCOPOL, która na swoim 120-metrowym stoisku zaprezentowała szerokie portfolio produktów i nowości z oferty dedykowanej dla specjalistów z branży.

BUDMA to najważniejsza impreza targowa branży budowlanej w Europie Środkowo - Wschodniej. W tym roku targi BUDMA odwiedziło prawie 50 000 profesjonalistów z 45 krajów. Swoją ofertę prezentowały najważniejsze firmy z Polski oraz wielu krajów europejskich. Na wystawie nie mogło zabraknąć firmy MARCOPOL, dla której BUDMA była doskonałą okazją do przedstawienia oferty skierowanej do branży budowlanej oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W tym roku firma MARCOPOL zaprezentowała m.in. kompleksową ofertę skierowaną do branży okiennej w tym: program wkrętów do produkcji okien i drzwi, systemy ciepłego montażu oraz uszczelnień montażowych stolarki otworowej, elementy złączne dla konstrukcji drewnianych, szeroki asortyment chemii budowlanej TitaniumPRO oraz pozostałe techniki zamocowań dla budownictwa.

- Targi BUDMA to najważniejsza impreza w naszym tegorocznym kalendarzu. To doskonała okazja do komunikacji z rynkiem i Klientami. Dzięki temu mogliśmy zaprezentować swoje nowości, przedstawić Klientom co istotnego wyróżnia naszą ofertę oraz przekonać dlaczego warto z nami współpracować. Liczba Klientów, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tej wystawy potwierdza, że tego rodzaju imprezy są ważne i cieszą się zainteresowaniem branży. Jestem przekonany, że na tegorocznej wystawie nasi klienci znaleźli produkty odpowiadające ich potrzebom - mówi Janusz Kabała, Dyrektor Działu Rozwoju Produktów w MARCOPOL Sp. z o.o.


Czas spędzony wspólnie z firmą MARCOPOL przybyłym gościom umilali m.in. Mistrzowie Polski w pokazie barmańskim Flair, iluzjonista Przemysław Lieske (półfinalista programu Mam Talent) oraz hostessy w strojach Star Wars. Można było również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w budce fotograficznej.

Firma MARCOPOL pragnie podziękować wszystkim partnerom handlowym i naszym gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na targach BUDMA 2015. Mamy nadzieję, że wspólne rozmowy oraz zaprezentowane na targach nowości w naszej ofercie pozwolą Państwu jeszcze bardziej czerpać korzyści ze wspólnej współpracy.Marcopol Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1985 roku i obecnie zatrudnię ponad 400 osób. Dzisiaj firma jest liderem rynku elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu. Dzięki wysokiej jakości, trwałości i precyzyjnemu wykonaniu produkty firmy stanowią filary, na których opiera się funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw z branży meblowej, budowlanej, elektrotechnicznej i motoryzacyjnej. Marcopol jest dostawcą dla światowych marek, między innymi takich jak: Pesa, Ikea, Samsung czy Amica.

Firma posiada kilkanaście oddziałów na terenie całego kraju oraz 5 filii zagranicznych, w tym na Litwie, Estonii i w Rosji. Oddziały dystrybucyjne w wielu miastach Polski pozwalają spółce na szybkie zaspokajanie potrzeb Klientów. Jedną z najważniejszych gałęzi i elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa jest transport. Mając na uwadze logistykę przygotowania dużych zamówień, procesy obsługi magazynów oraz spedycji zostały w pełni zoptymalizowane, dzięki czemu czas realizacji skracany jest do minimum.

źródło: Marcopol