PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-06-22
POL-SKONE laureatem konkursu „Wojewódzki Lider Biznesu”
Celem konkursu jest nagrodzenie przedsiębiorstw, których działalność przynosi realne korzyści dla regionu lubelskiego.

POL-SKONE Sp. z o.o.
ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin

tel. 81 744 30 11
fax 81 744 24 89
poczta@pol-skone.pl
www.pol-skone.pl

» więcej o firmie

Firma POL-SKONE Sp. z o.o., jeden z największych polskich producentów drzwi i okien, została nagrodzona w konkursie „Wojewódzki Lider Biznesu", organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Lublinie.

W XIII edycji konkursu, w której wzięło udział 27 przedsiębiorstw z województwa lubelskiego firma POL-SKONE została uhonorowana prestiżową statuetką Wojewódzkiego Lidera Biznesu. Kapituła konkursu, przyznając wyróżnienia, kieruje się wieloma kryteriami, do których należą m.in.: działanie zgodnie ze standardami etycznymi w biznesie, podejście do klientów, kontrahentów i pracowników oraz zaangażowanie firmy w życie społeczne.

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy zdobyć ten zaszczytny tytuł i kolejny raz znaleźć się w prestiżowym gronie firm, które dzięki odnoszonym sukcesom współtworzą tym samym pozytywny wizerunek naszego województwa. - mówi Sławomir Szulżyk, dyrektor POL-SKONE.

Program „Wojewódzki Lider Biznesu" jest organizowany od 13 lat. Jego celem jest nagrodzenie przedsiębiorstw, których działalność przynosi realne korzyści dla regionu lubelskiego.Firma POL-SKONE Sp. z o. o
. powstała w 1990 roku. Długoletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie wielu nowoczesnych rozwiązań w produkcji drzwi i okien, które w połączeniu z wysokimi standardami wykonania gwarantują najwyższą jakość i trwałość wyrobów. W swojej ofercie firma posiada obecnie m.in. ponad 500 modeli drzwi. Fabryki POL-SKONE są wyposażone w pełni skomputeryzowane linie produkcyjne i maszyny najwyższej, światowej klasy. Firma produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna, pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. Warto dodać, że produkty sygnowane marką POL-SKONE posiadają certyfikat FSC, który gwarantuje, że drewno używane do ich produkcji pochodzi z racjonalnie zarządzanych upraw leśnych. Okna i drzwi POL-SKONE eksportowane są m.in. do Szwecji, Czech, Norwegii, Niemiec, Francji i na Ukrainę.
 źródło: Pol-Skone