PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-07-29
Saturn – klamka z wyróżnieniem IWP
Klamka Manital Saturn z oferty Häfele zdobyła wyróżnienie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Häfele Polska Sp. z o.o.
Długołęka, Wrocławska 4D
55-095 Mirków

tel. 71 315 32 42
info@hafele.pl
www.hafele.pl

» więcej o firmie

Zapewnia płynny ruch, jest wyjątkowo wytrzymała i elegancka. Oryginalnym wyglądem i ergonomią zwróciła swoją uwagę ekspertów. Klamka Manital Saturn z oferty Häfele zdobyła wyróżnienie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Klamka zaprojektowana przez włoską firmę Manital to okuciowe dzieło sztuki. Dostępna w szerokim wachlarzu kolorów pasuje do każdego wnętrza, już od wejścia dodając mu wyjątkowości.


Okucie przykuło uwagę ekspertów - została wyróżniona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego i tym samym jest rekomendowana do konkursu Dobry Wzór 2016, w którym nagradza się najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku.

Jeśli dodać do tego liczne dostępne wzory skórzanych wkładek i wykończeń, otrzymujemy produkt, który pozwala rozwinąć skrzydła każdemu, kto chce wykreować wnętrze nietuzinkowe i kreatywne.

Saturn, z oferty Häfele, to klamka, która znakomicie sprawdza się jako element podkreślający prestiżowość firmowych wnętrz - wszystko dzięki możliwości umieszczenia na niej logo, tekstu lub grafiki za pomocą laserowego grawerowania.

źródło: Häfele